Bireysel Üyelik Paketleri

Bireysel Üyelik Paketleri

emlakavcilari.com'a bireysel üye olarak  10 adet  ilan bedava verebilir. Bireysel üye herhangi bir kategoride ilan verebilir.

 

Paket Adı ilan limiti  Fotoğraf limiti   Kategori Limiti  Anında Onay

Fiyatlandırma

Ücretsiz

    10     15      5      Hayır            Ücretsiz

Gümüş

   100     20     40      Evet    50TL

Platin

   400     25    200      Evet    200TL

 


Paket almak için üyelik bilgilerinizle siteye giriş yapıp,Bana özel bölümünden işlem yapabilirisiz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun’un (KVKK) 3/d maddesi uyarınca, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi ile KVKK m.6/1’de sayılan özel nitelikli kişisel verilerdir.emlakavcilari.com'da Oluşturulan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından emlakavcilari.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verileri ile biyometrik ve genetik verileri özel nitelikli kişisel veridir.

Bireysel üye isterse Kurumsal Mağaza açabilir ve reklam verebilir. Üye girişi yaparak emlakavcilari.com dan Kurumsal Mağaza açabilirsiniz.