Hakkımızda

Çankaya Yönetim Danışmanlığı San.Tic.Ltd.Şti olarak, elektronik ticaret alanında önemli başarılara imza atmak, ülkemizde internet üzerinden hizmet sağlayan öncü firmalardan biri olmak temel vizyonumuzdur. İnternet üzerinde oluşturduğu Portal (www.emlakavcilari.com) ve kullanıcıları arasında kurduğu iletişim ağı ile kullanıcıların birbirleriyle yaptıkları alışverişlerde iletişim hizmetlerini sağlayan ve güvenli ödeme servisleri sunan bir firmadır. 
emlakavcilari.com’un çalışma sistemi tamamen kullanıcılar arasında iletişimi sağlama ve kullanıcıların aralarında yaptıkları alışverişlerde ödemenin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi üzerine kurulmuştur.  
emlakavcilari.com, teknik altyapısı sayesinde kullanıcılar kendilerine ait bölümlerde kendilerine ait ürünlerin satışını yapabilmekte, diğer kullanıcılara ait bölümleri gezebilmekte ve kullanıcı hesapları ile diğer kullanıcılardan ürün satın alabilmektedirler.
 www.emlakavcilari.com sayfasında bulunan portal üzerinde kullanıcılar tarafından satılan hiçbir ürünün satışı, pazarlaması, reklamı, ithalatı, üretimi ve dağıtımı tarafımızdan yapılmamaktadır. Yukarıda da belirtildiği gibi bu portalda sadece kullanıcıların kendi aralarında alışveriş yapmaları için gerekli teknik altyapı ve iletişim platformu oluşturmuştur.